Liebherr IKG 5Z1ea3 vystavený kus - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Popis produktu Liebherr IKG 5Z1ea3 vystavený kus
Liebherr IKG 5Z1ea3 Pure - vstavaná kombinovaná chladnička s EasyFresh a SmartFrost
pevné dvere, objem 264 l (183/81), 35 dB (A), DuoCooling, SuperCool / Frost
Hlavné parametre
SmartFrost: ano
Úspornosť: E
Farba: Variabilná
Výška (cm): 177.20
Šírka (cm): 54.10
Hĺbka (cm): 54.50
Spotreba elektrickej energie za 365 dní: 228.10
Hlučnosť (dB): 35.00
Počet chladiacich okruhov: 2
Systém chladenia: dynamický
Doba skladovania pri výpadku prúdu (h): 11
Čistý objem celkom (l): 264
Čistý objem chladničky (l): 183.00
Čistý objem mrazničky (l): 81.00
Zmrazovacia kapacita za 24 h(kg): 6
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 2 |
| Rozmery – výška: | 1772 mm |
| Rozmery – šírka: | 541 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 6 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | SmartFrost |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 228 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 11 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit