Liebherr FNd 5237 - Skriňová mraznička
10 rokov pokoja na duši
Zaregistruj sa prostredníctvom >FORMULÁRA NA TEJTO STRÁNKE< a poisti svoj spotrebič na 10 rokov.
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Liebherr FNd 5237
BluPerformance
Väčší objem v interiéri pre potraviny, úsporná a energetická prevádzka, tichá a pohodlná manipulácia a ocenený dizajn: Zariadenia BluPerformance od Liebheruu stanovujú v oblasti chladenia a zmrazovania nové kritériá.
NoFrost
Keď otvoríte svoj mraziaci priečinok, chcete vidieť zmrazené potraviny – ale určite žiadny ľad a námrazu. NoFrost chráni mraziaci priestor pred neželanou tvorbou námrazy, ktorá spotrebúva veľa energie a občas je drahá. NoFrost znamená: Už žiadne namáhavé a časovo náročné odmrazovanie mraziaceho priečinku, viac času na iné vec – a úspora peňazí.
Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox
Chcete byť vybavení pre budúcnosť Smart Home? Vaša chladnička Liebherr Vám rada pomôže: Môže ju dovybaviť so SmartDeviceBox, ktorý dostane vašu chladničku Liebherr na internet. SmartDeviceBox namontujete v niekoľkých krokoch a už dnes Vám otvorí dvere do celého sveta digitálnych možností.
White
Jednoducho, klasicky, kvalitne: Chladnička Liebherr so svojím lesklým, bielym povrchom sa obzvlášť dobre hodí do svetlého prostredia – a napriek trendom a móde zostáva nadčasová, pekná a funkčná. Biely povrch je robustný a ľahko sa čistí. Vďaka tomu zostane Vaša chladnička Liebherr veľa rokov rovnako krásna, ako je teraz.
Dotykový displej
Skutočne jedinečný: Vďaka dotykovému displeju je ovládanie Vašej chladničky Liebherr skutočne jednoduché a intuitívne. Na displeji sú všetky funkcie prehľadne usporiadané. Ľahkým dotykom prsta poľahky napríklad zvolíte funkcie alebo skontrolujte aktuálnu teplotu Vašej chladničky.
EasyOpen
Poznáte to? Po uložení nákupu v mrazničke si všimnete, že ste na niečo zabudli – dvere potom musíte znovu otvoriť namáhavým ťahaním. To sa Vám so spotrebičom Liebherr nestane: Vďaka funkcii EasyOpen môžete dvere komfortne a jednoducho otvoriť aj viackrát za sebou.
FrostProtect
Nie všetky mrazničky sú umiestnené vo vykurovanej miestnosti – mnohé sú umiestnené aj v studených garážiach alebo skladoch. Dobre, že je Váš spotrebič Liebherr dokonale nastavený aj na tak chladné prostredie: Pretože všetky komponenty sú dimenzované pre teploty okolia až do -15 °C a zaručujú prevádzku.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Prevedenie: | Skriňová |
| Čistý objem : | 278litrov |
| Rozmery - výška: | 185.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.7 cm |
| Hmotnosť: | 66.1 kg |
| Farba: | Biela |
| Možnosť otočenia dverí: | áno |
| Rozmery - hĺbka: | 67.5 cm |
| Hlučnosť: | 36 dB |
Mrazenie
| Ovládanie termostatu: | Elektronicky |
| Počet termostatov: | 1 |
| Zmrazovacia kapacita : | 18 kg/24h |
| Odolnosť voči výpadku prúdu: | 16 hod. |
| Rýchlomrazenie: | áno |
Funkcie
| No frost systém: | áno |
| Ručné odmrazovanie mrazničky: | nie |
| FrostProtect: | áno |
Vybavenie
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 7 |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
Napájanie
| Energetická trieda: | D |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 199 kWh |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.








Splátková kalkulačka Homecredit