Liebherr DRf 3900 - Jednodverová chladnička zabudovateľná
Popis produktu Liebherr DRf 3900
EasyFresh
Garantom maximálnej čerstvosti vo vašej domácnosti je náš priečinok EasyFresh. Nezáleží, či máte nebalené ovocie, zeleninu alebo šťavy: tu optimálne uskladníte všetko. Prostredníctvom potravín sa vďaka hermetickému uzavretiu zvýši vlhkosť vzduchu v priečinku. Takto zostanú potraviny dlho čerstvé.
Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox
Chcete byť vybavení pre budúcnosť Smart Home? Vaša chladnička Liebherr vám rada pomôže: Môže ju dovybaviť so SmartDeviceBox, ktorý dostane vašu chladničku Liebherr na internet. SmartDeviceBox namontujete v niekoľkých krokoch a už dnes vám otvorí dvere do celého sveta digitálnych možností.
Dotykový displej
Skutočne jedinečný: Vďaka dotykovému displeju je ovládanie vašej chladničky Liebherr skutočne jednoduché a intuitívne. Na displeji sú všetky funkcie prehľadne usporiadané. Ľahkým dotykom prsta poľahky napríklad zvolíte funkcie alebo skontrolujte aktuálnu teplotu vašej chladničky.
SuperSilent
Pššššt – dobre sa započúvajte: Vaša chladnička Liebherr je taká tichá, že musíte nastražiť uši, aby ste ju zaregistrovali. Čo sa za tým skrýva? Všetky chladiace komponenty ako kompresory, ventily, ventilátory a výparník sú optimálne a dokonale vzájomne prispôsobené. Aby ste vo vašej kuchyni počuli iba to, čo chcete počuť.
LED stropné osvetlenie
LED stropné osvetlenie osvetľuje vnútorný priestor zhora – kvôli dobrému prehľadu o potravinách. Extra osvetlenie: LED svetlá sú umiestnené pred skleneným poličkami, takže aj plná chladnička je dobre osvetlená.
VarioSafe
Nezáleží, či máte poháre s jogurtom, džemom alebo tuby – želáte si prehľadné miesto pre tieto drobné potraviny? Vaša chladnička Liebherr ho má: VarioSafe. Nielenže vytvorí poriadok, ale je tiež veľmi variabilný. Jednoducho vložte VarioSafe s dvojstupňovým nastavením výšky do chladničky tam, kde sa vám najlepšie hodí.
Parametre produktu
Dizajn
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Farba: | Biela |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Obojstranné dvere: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie displeja: | Vnútri |
| Materiál políc: | Sklo |
Výkon
| Klimatická trieda: | SN-T |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Úroveň hluku: | 35 dB |
| Funkcia dovolenka: | Áno |
| Minimálna prevádzková teplota: | 10 °C |
| Maximálna prevádzková teplota: | 43 °C |
Chladnička
| Čistá kapacita chladničky: | 137 L |
| Osvetlenie interiéru chladničky: | Áno |
| Typ lampy: | LED |
| Automatické odmrazovanie ( chladnička ): | Áno |
| Počet priehradok chladničky: | 4 |
| Priečinok na vajcia: | Áno |
| Regál na fľaše: | Áno |
| Priehradka na plechovky: | Áno |
| Teplotný rozsah chladničky: | 2 - 9 °C |
| Funkcia Super chladenie: | Áno |
Ergonómia
| Alarm otvorených dverí: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
Sila
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie: | 0,32 kWh/24h |
| Ročná spotreba energie: | 117 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Prúd: | 1,2 A |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 559 mm |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Výška: | 872 mm |
| Hmotnosť: | 36 kg |
| Instalačná šírka oddielu: | 57 cm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Instalačná výška oddielu: | 88 cm |
| Šírka balenia: | 637 mm |
| Hĺbka balenia: | 622 mm |
| Výška balenia: | 953 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 74,1 kg |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit