Liebherr CBNc 5223 - Kombinovaná chladnička
10 rokov pokoja na duši
Zaregistruj sa prostredníctvom >FORMULÁRA NA TEJTO STRÁNKE< a poisti svoj spotrebič na 10 rokov.
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Liebherr CBNc 5223
Priečinok na ovocie a zeleninu
Chrumkavý šalát alebo jahody: Najcitlivejšie potraviny si zaslúžia špeciálne miesto, aby zostali dlhšie čerstvé: priečinky BioFresh. V „BioFresh s priečinkom na ovocie a zeleninu“ panuje teplota blízko 0 °C. V kombinácii s vlhkosťou vzduchu, ktorá v ňom nepretržite panuje vďaka hermetickému uzavretiu, sa nebalené ovocie a zelenina cítia obzvlášť dobre. Nemusíte nič nastavovať.
NoFrost
Keď otvoríte svoj mraziaci priečinok, chcete vidieť zmrazené potraviny – ale určite žiadny ľad a námrazu. NoFrost chráni mraziaci priestor pred neželanou tvorbou námrazy, ktorá spotrebúva veľa energie a občas je drahá. NoFrost znamená: Už žiadne namáhavé a časovo náročné odmrazovanie mraziaceho priečinku, viac času na iné vec – a úspora peňazí.
DuoCooling
DuoCooling vďaka dvom úplne oddeleným chladiacim okruhom zaručuje, že medzi chladiacou a mraziacou časťou nedochádza k prúdeniu vzduchu. Potraviny nevyschnú a tiež nedochádza k prenosu pachov. A to znamená: Menej vyhadzovania, menej nakupovania, ale väčšia úspora a pohoda.
Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox
Chcete byť vybavení pre budúcnosť Smart Home? Vaša chladnička Liebherr vám rada pomôže: Môže ju dovybaviť so SmartDeviceBox, ktorý dostane vašu chladničku Liebherr na internet. SmartDeviceBox namontujete v niekoľkých krokoch a už dnes vám otvorí dvere do celého sveta digitálnych možností.
White
Jednoducho, klasicky, kvalitne: Chladnička Liebherr so svojím lesklým, bielym povrchom sa obzvlášť dobre hodí do svetlého prostredia – a napriek trendom a móde zostáva nadčasová, pekná a funkčná. Biely povrch je robustný a ľahko sa čistí. Vďaka tomu zostane vaša chladnička Liebherr veľa rokov rovnako krásna, ako je teraz.
Dotykový displej
Skutočne jedinečný: Vďaka dotykovému displeju je ovládanie vašej chladničky Liebherr skutočne jednoduché a intuitívne. Na displeji sú všetky funkcie prehľadne usporiadané. Ľahkým dotykom prsta poľahky napríklad zvolíte funkcie alebo skontrolujte aktuálnu teplotu vašej chladničky.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 321litrov |
| Rozmery – výška: | 1855 mm |
| Rozmery – šírka: | 597 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 675 mm |
| Počet termostatov: | 2 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 218litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 103litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 10 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém : | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Alarm otvorených dverí: | áno |
Vyhotovenie exteriéru
| Farba: | Biela |
| Dotykový displej: | áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba skrine: | Biela |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
| Systém ovládania: | Dotykové |
Napájanie
| Energetická trieda: | C |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 20 hod. |
| Ročná spotreba: | 170 kW/h (170,00 kW/h) |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.








Splátková kalkulačka Homecredit