LG OLED55G54 - OLED evo 4K TV (určený len na stenu, bez podstavca)
Pr. č.: 234011
PN: OLED55G54LW.AEU
Vyber si z ponuky OLED, QNED, Nano, 4K a Full HD televízorov s výpredajovými cenami.
Cena v košíku je už konečná.
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
SKLADOM - V 2 predajniach už dnes, 01.06. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 01.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (93,70 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (148,70 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (191,48 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (46,85 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (89,63 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 55"/139 cm • Obnovovacia frekvencia: 120Hz, 165 Hz • Zdokonalenie obrazu: AI Picture Pro, Dolby Vision IQ, Film Maker Mode, HDR10 PRO, HLG (Hybrid Log Gamma), Pixel Dimming, Wide Color Gamut
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
4
Popis produktu LG OLED55G54
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 55" |
| Uhlopriečka: | 139 cm |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Zdokonalenie obrazu: | AI Picture Pro, Dolby Vision IQ, Film Maker Mode, HDR10 PRO, HLG (Hybrid Log Gamma), Pixel Dimming, Wide Color Gamut |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 120Hz, 165 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Procesor α11 AI 4K Gen2 |
| Typ operačného systému: | WebOS |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Strieborná |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 HEVC |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 4.2 |
| Subwoofer: | áno |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby Atmos®, Dolby Digital, Bluetooth Surround Ready, AI Sound Pro |
| Celkový výkon reproduktorov: | 60 W |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Bluetooth: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Ostatné: | |
| Webový prehliadač: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| USB pripojenie: | 3x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | E |
| Ročná spotreba: | 64 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery bez podstavca - výška: | 703 mm |
| Rozmery šírka: | 1222 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 27.2 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 22.1 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 300 x 200 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit