LG OLED55C21 poškodený obal, tovar ok - 4K OLED TV
Pr. č.: 201600
PN: OLED55C21LA.AEU
Popis produktu LG OLED55C21 poškodený obal, tovar ok
Kus za špeciálnu cenu.
Otvorené balenie, tovar kompletný bez poškodenia. Poškodená krabica.
Pozri si detailné fotografie v galérií.
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 55" |
| Uhlopriečka: | 139 cm |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | OLED evo |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 100 Hz / 120 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Procesor α9 4K Gen5 AI |
| Typ operačného systému: | WebOS |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Šedá |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Kodek: | H.265 HEVC |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.2 |
| Celkový výkon reproduktorov: | 40 W |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | 2x |
| USB pripojenie: | 3x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | G |
| Ročná spotreba: | 81 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 756 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 703 mm |
| Rozmery šírka: | 1222 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 45.1 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 215 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 14.4 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 300 x 200 mm |