LG LG 65LX7B6 - 4K QNED Mini LED "Gallery" TV
Pr. č.: 258315
PN: 65LX7B6LA.AEEQ
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (93,70 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (148,70 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (191,48 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (46,85 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (89,63 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Typ podsvietenia: Mini LED • Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 65"/164 cm • Obnovovacia frekvencia: 120Hz, 60 Hz • Zdokonalenie obrazu: 4K AI Upscaling, AI Brightness Color, Film Maker Mode, Game Mode, HDR 10, HLG PRO, Wide Color Gamut, VRR (Variable Refresh Rate), AI HDR Remastering, Dynamic QNED Color, 4K Super Upscaling, Precision HDR Master Pro
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
1
Popis produktu LG LG 65LX7B6
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 65" |
| Uhlopriečka: | 164 cm |
| Typ podsvietenia: | Mini LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | QNED |
| Zdokonalenie obrazu: | 4K AI Upscaling, AI Brightness Color, Film Maker Mode, Game Mode, HDR 10, HLG PRO, Wide Color Gamut, VRR (Variable Refresh Rate), AI HDR Remastering, Dynamic QNED Color, 4K Super Upscaling, Precision HDR Master Pro |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 120Hz, 60 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Procesor α7 4K AI Gen9 |
| Typ operačného systému: | WebOS |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Biela/Sivá |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby Digital, AI Sound Pro, Ekvalizér, Bluetooth Sound Ready, WOW Orchestra , Precision Sound Master Pro |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | Áno |
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Bluetooth: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 3x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | F |
| Ročná spotreba: | 102 kW/h |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 882 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 850 mm |
| Rozmery šírka: | 1467 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 41 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 315 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 27.9 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 300 x 200 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit