Lenovo Yoga Pro 7 14AKP10 - Notebook
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (103,89 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (197,59 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Lenovo Yoga Pro 7 14AKP10
AMD Ryzen AI 7 350 (2,00-5,00GHz) (BNCH-21127b)
NPU AMD Ryzen AI (50 TOPS)
14,5" 2,9K 2944x1840px Lesklý OLED 90Hz 500nits
32GB DDR5 8000MHz
M.2 PCIe SSD 1000GB
AMD Radeon Graphics
WiFi / BT / USB 3.2 / USB-C 3.2 / HDMI
bez LAN portu / bez numerickej klávesnice
bez DVD
Bez operačného systému
modrý Hliník
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | bez OS |
| Operačný systém: | Bez operačného systému |
| Farba: | Modrá |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.54 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 325,3 x 228,1 x 17,4 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 14.5" |
| Rozlíšenie displeja: | 3K (2944x1840) |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 90 Hz |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen AI 7 |
| Model: | 350 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Frekvencia: | 2 GHz |
| Boost frekvencia: | 5 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 8 MB |
| Pamäť Cache L3: | 16 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 28 W |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon 860M |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 8000 MHz |
| Počet voľných slotov: | 0 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | AMD |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.1 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 5 Mpx |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit