Lenovo Tab P11 Pro - Tablet
Pr. č.: 203387
PN: ZAB50077CZ
Popis produktu Lenovo Tab P11 Pro
MediaTek Kompanio 1300T (2,00GHz)
11,2" 2,5K (2560x1536px) Lesklý Touch OLED
RAM 8GB DDR4 / interná pamäť UFS 256GB
WiFi / BT 5.1
čítačka Micro SD
Gyroskop / G-sensor / E-Kompas / Hall sensor / Light sensor
Android 12 / sivý
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android 12 |
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 480 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 68 x 263,7 x 166,7 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 11,2" |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1536 px |
| Typ dotykového displeja: | OLED |
Technicné parametre
| Procesor: | MediaTek Kompanio 1300T |
| Počet jadier procesora: | Osemjadrový |
| Grafika: | Mali-G77 MC9 |
| Model pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 256 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 1000 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 8 MP |
| Zadná kamera: | 13 MP |
Senzory
| Senzory: | G senzor, E-compass, Hall senzor, Gyroscope, Snímač okolitého svetla |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | nie |
| GPS: | nie |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | USB Type-C |
Batéria
| Typ batéria: | Integrovaná |
| Výdrž batérie: | 14 hod. |
| Kapacita betérie: | 8200 mAh |
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit