Lenovo IdeaTab M10 Plus s Klávesnicou - Tablet + Klávesnica
Popis produktu Lenovo IdeaTab M10 Plus s Klávesnicou
Qualcomm Snapdragon SDM680 (1,80-2,40GHz)
10,6" 2K (2000x1200px) Touch IPS LED LCD
RAM 4GB DDR4 / interná pamäť UFS 128GB
4G / WiFi / BT 5.1
čítačka Micro SD / USB 2.0 Typ-C
klávesnica
Gyroskop / G-sensor / Hall sensor / Light sensor
Android 12 / sivý
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android 12 |
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 465 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 251.2 x 158.8 x 7.45 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 10,6" |
| Rozlíšenie displeja: | 2000×1200 |
| Typ dotykového displeja: | IPS LED |
Technicné parametre
| Procesor: | Qualcomm® Snapdragon™ SDM680 |
| Počet jadier procesora: | Osemjadrový |
| Grafika: | Adreno 610 |
| Model pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 128 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 1000 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 8 MP |
| Zadná kamera: | 8 MP |
Senzory
| Senzory: | Hall senzor, Ambient Light Sensor, Gyroscope, Akcelerometer |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | 4G/LTE |
| Typ SIM karty: | Nano SIM |
| GPS: | áno |
| Podpora Glonass: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | USB Type-C |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
Batéria
| Typ batéria: | Integrovaná |
| Výdrž batérie: | 12 hod. |
| Kapacita betérie: | 7700 mAh |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | Klávesnica |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit