Lenovo IdeaTab M10 Plus + koliska 4/128 LTE - Tablet
Popis produktu Lenovo IdeaTab M10 Plus + koliska 4/128 LTE
MediaTek Helio P22T (2,00GHz)
10,3" (1920x1200px) Touch TDDI LED LCD
RAM 4GB DDR4 3200MHz / interná pamäť EMMC 128GB
4G / WiFi / BT 4.2
čítačka Micro SD / USB 3.1 Typ-C
GPS / GLONASS
Android 9.0 / sivý
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android Pie 9.0 |
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 460 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 153,3 x 244,2 x 8,2 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 10,3" |
| Rozlíšenie displeja: | WUXGA (1920x1200) |
| Typ dotykového displeja: | IPS LED |
Technicné parametre
| Procesor: | MediaTek Helio P22T (2,00GHz) |
| Počet jadier procesora: | Osemjadrový |
| Grafika: | PowerVR GE8320 |
| Model pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 128 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 256 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 5 Mpx |
| Zadná kamera: | 8 Mpx |
Senzory
| Senzory: | Akcelerometer |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | 4G/LTE |
| Typ SIM karty: | Nano SIM |
| GPS: | áno |
| Podpora Glonass: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | USB 3.1 Typ-C |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack |
Batéria
| Typ batéria: | Li-Pol |
| Kapacita betérie: | 5000 mAh |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjacia stanica |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit