Lenovo IdeaTab M10 - Tablet
Pr. č.: 159485
PN: ZA4H0041CZ
Popis produktu Lenovo IdeaTab M10
Qualcomm Snapdragon 429 (2,00GHz)
10,1" WXGA (1280x800px) Lesklý Touch IPS LED LCD
RAM 2GB DDR3 / interná pamäť EMMC 32GB
4G / WiFi / BT 4.2
čítačka Micro SD / microUSB 2.0
Android 9.0 / biely
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android Pie 9.0 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 480 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 168 x 242 x 8,1 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 10,1" |
| Rozlíšenie displeja: | WXGA (1280×800) |
| Typ dotykového displeja: | IPS LED |
Technicné parametre
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 429 (2,00GHz) |
| Počet jadier procesora: | Štvorjadrový |
| Grafika: | Adreno 504 GPU |
| Model pamäte RAM: | DDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 2 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 32 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 2 Mpx |
| Zadná kamera: | 5 Mpx |
Senzory
| Senzory: | Akcelerometer |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | 4G/LTE |
| Typ SIM karty: | Nano SIM |
| GPS: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | micro USB |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack |
Batéria
| Typ batéria: | Li-Pol |
| Kapacita betérie: | 4850 mAh |
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit