Lenovo IdeaTab 4 10 - 10.1" Tablet
Pr. č.: 129528
PN: ZA2K0108CZ
Popis produktu Lenovo IdeaTab 4 10
Tab 4 10 je ideálny pre celú rodinu, či už chcete zabaviť deti alebo vytvoriť dôležitú prezentáciu. Tento štýlový a odolný tablet ponúka skvelý výkon, 10.1” displej, pohlcujúci zvuk a úžasnú výdrž batérie. Navyše môže mať každý člen rodiny vlastný účet a máte k dispozícii voliteľné balíky, vďaka ktorým môže byť Tab 4 10 tabletom pre deti alebo produktívnym zariadením 2v1.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android 7.0 (Nougat) |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 505 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 247 x 170 x 8.4 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 10,1" |
| Rozlíšenie displeja: | WXGA (1280×800) |
| Typ dotykového displeja: | IPS LED |
Technicné parametre
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon QC MSM8917 64bit 1.4GHz |
| Počet jadier procesora: | Štvorjadrový |
| Grafika: | integrovaná na chipset |
| Veľkosť pamäte RAM: | 2 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 32 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 2mp |
| Zadná kamera: | 5mp |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | 4G/LTE |
| GPS: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | USB |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack |
Batéria
| Typ batéria: | Li-Ion Polymer,integrovaná |
| Výdrž batérie: | 10 hod. |
| Kapacita betérie: | 7000 mAh |
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit