Kenwood CR-ST80DAB-B čierny - Rádio s DAB+ tunerom, Bluetooth
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (12,22 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (35,65 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (23,43 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (13,24 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Kenwood CR-ST80DAB-B čierny
Kompaktné stereo rádio s DAB+, FM, Bluetooth a farebným displejom
Toto rádio sa hodí kamkoľvek a je to vkusný doplnok kuchýň, alebo napríklad obývacích izieb. Je vybavený všetkými dôležitými technológiami.
Kľúčové vlastnosti:
-DAB+ a FM RDS tuner
-Streamovanie hudby cez Bluetooth
-AUX vstup (3,5 mm jack)
-Veľký farebný displej
-Funkcia hodín s dvoma budíkmi a časovačom vypnutia
-2x 10 W RMS s bassreflexom
-Bassreflex
-40 pozícií rádia
-IR ovládač
Parametre produktu
Reproduktory
| Reproduktory: | Dva |
| RMS výkon reproduktora: | 10 Watt na kanál |
| Prevedenie reproduktorov: | Vstavané v zariadení |
Tuner
| Typ tunera: | Digitálny |
| Prijímané pásma: | FM, DAB+ |
| Spôsob ladenia: | Otočným ovládačom |
| Automatické ladenie: | áno |
| Počet predvolieb pre FM stanice: | 20 |
| Podpora RDS: | áno |
| FM anténa: | Teleskopická |
Vstupy a výstupy
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Linkový vstup: | 1x cinch |
| USB vstup: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Prevedenie
| LCD displej: | Áno |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Odnímateľný sieťový kábel: | áno |
| Rúčka na nosenie: | nie |
| Farba: | Čierna |
| Rozmery: | (ŠxVxH) 245 x 145 x 115 mm |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
Dodávané príslušenstvo
| Napájanie: | Sieťový adaptér |
Napájanie
| Napájanie: | Z elektrickej siete |
Funkcie
| Hodiny: | áno |
| Časovač vypnutia: | áno |
| Budík: | Áno, dva |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit