JURA ENA 8 Full Metropolitan Black (EC) - Plnoautomatický kávovar
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu JURA ENA 8 Full Metropolitan Black (EC)
Dotykový farebný TFT displej a umelou inteligenciou,
Štíhle rozmery sú len 27,1 × 32,3 × 44,5 cm,
Krásny zaoblený kryt s oblou nádržkou na vodu,
12 špecialít stlačením tlačidla
Čistý dizajn s dotykovým ovládaním
Tento elegantný kompaktný jednošálkový prístroj teraz prichádza s mimoriadne jednoduchou obsluhou pomocou dotykovej obrazovky v kombinácii s umelou inteligenciou. Dotyková obrazovka umiestni všetky Vaše obľúbené nápoje tak, aby ste ich mali vždy pohodlne na dosah ruky. Špeciálny algoritmus identifikuje Vaše osobné preferencie a automaticky upraví základnú obrazovku.
Parametre produktu
Napájanie
| Celkový príkon: | 1450 W |
| Tlak čerpadla: | 15 bar |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 9.4 kg |
| Farba: | čierna |
| Prevedenie: | Voľne stojaci |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej: | Áno |
Funkcie
| Objem zásobníka na vodu pre espresso: | 1.1 l |
| Nastavenie dávkovania vody: | Áno |
| Príprava mliečnej pary pre cappuccino: | Áno |
| Mlynček na kávu: | Áno |
| Nastavenie hrubosti mletia: | Áno |
| Použitie mletej kávy: | Áno |
| Zásobník mletej kávy: | Áno |
| Sklenená kanvica na prekvapkávanú kávu: | Nie |
| Páka na použitie porciovanej mletej kávy: | Nie |
| Regulácia sily prekvapkávanej kávy : | Nie |
| Vyberateľná odkvapkávacia miska: | Áno |
| Použitie tabliet: | Áno |
| Použitie zrnkovej kávy: | Áno |
| Použitie kávy Dolce Gusto: | nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit