JBL BAR 5.1 vrátený kus - Soundbar
Popis produktu JBL BAR 5.1 vrátený kus
Malý reproduktor má mierny škrabanec., Rozbalený adaptér a diaľkové. Plne funkčný a bez iných poškodení. Kompletné balenie.
Pozri si detailné fotografie v galérií.
Skvelý úplne bezdrôtový filmový zážitok.
JBL Bar 5.1 sa mení zo soundbaru - zvukového panela na skutočný bezdrôtový 5.1 kanálový systém domáceho kina pre impozantný filmový a hudobný zážitok. Soundbar - zvukový panel je vybavený dvoma odpojiteľnými batériou napájanými bezdrôtovými priestorovými reproduktormi s 10 hodinami prehrávania, celkovým výkonom 510 W, 10” bezdrôtovým subwooferom, tromi HDMI™ vstupmi na pripojenie 4K zariadení a Bluetooth™. Pomocou technológie Dolby® Digital, Dolby Pro Logic II a DTS, vaše filmy, hudba a videohry ešte nikdy nezneli úžasnejšie. Soundbar - zvukový panel je vybavený technológiou JBL SoundShift®, ktorá vám umožňuje okamžité prepínanie medzi zvukom z vášho televízora a Bluetooth zvukom z vášho mobilného telefónu alebo tabletu. Soundbar - zvukový panel je naprogramovaný tak, aby reagoval na diaľkový ovládač ášho televízora, takže budete môcť ovládať všetko pomocou diaľkového ovládača vášho súčasného televízora. JBL Bar 5.1 predefinuje zážitok soundbaru - zvukového panela.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Počet kanálov: | 5.1 |
| Celkový výkon zostavy: | 510 W |
| Farba: | Čierna |
| Celková hmotnosť: | 17.5 kg |
Soundbar
| Rozmery (ŠxHxV): | 1148 x 93 x 58 mm |
| Hmotnosť: | 3.9 kg |
Subwoofer
| Bezdrôtové pripojenie subwooferu: | áno |
| Rozmery (ŠxHxV): | 440 x 305 x 30 mm |
| Hmotnosť: | 13 kg |
Prídavné zadné reproduktory
| Bezdrôtové pripojenie zadných reproduktorov: | áno |
| Rozmery (ŠxHxV): | 165 x 93 x 59 mm |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
Konektory, rozhrania, pripojiteľnosť
| Vstupy: | USB, HDMI 3x, Optický, AUX |
| Výstupy: | HDMI |
| Wi-Fi: | nie |
| Bluetooth: | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit