HUAWEI P40 Lite E Dual SIM modrý - Mobilný telefón
Pr. č.: 153856
PN: 51095DCG
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu HUAWEI P40 Lite E Dual SIM modrý
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 4 GB |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 159.81 mm |
| Rozmery - šírka: | 76.13 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.13 mm |
| Hmotnosť: | 176 g |
| Farba: | Modrá |
| Senzory: | Senzor okolitého osvetlenia , pohybový senzor, senzor proximity |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | Kirin 710F |
| Grafické jadro: | Mali-G51 MP4 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
Displej
| Typ dipleja: | IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.39" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1560 × 720 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 512 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 48 + 8 + 2 Mpx |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | microUSB (USB host) |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 4000 mAh |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, užívateľská príručka, nástroj na vkladanie SIM |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit