HUAWEI P10 Lite Dual SIM čierny - Mobilný telefón
Popis produktu HUAWEI P10 Lite Dual SIM čierny
Huawei P10 Lite je pokračovateľom série odľahčených modelov tejto progresívnej značky. Snúbi sa v ňom krása s veľmi pekným výkonom. Má výkonný procesor a vysokú kapacitu operačnej pamäte, takže nesklame v žiadnom smere. Jeho rýchlosť skvele dopĺňajú krásny Full HD displej, precízne fotoaparáty a pripojenie k rýchlym mobilným sieťam LTE. Proste všetko, čo od dobre vybaveného telefónu čakáte.
5.2" Full HD IPS displej
Sledujte videá, fotografie a filmy s ľahkosťou na 5.2" displeji s Full HD rozlíšením 1920×1080 bodov. Veľmi skoro objavíte nečakaný luxus, ktorý vám displej ponúka. Ostré detaily, prirodzené farby, vynikajúci jas a kontrast , široké pozorovacie uhly a farebné spektrum vás osloví. Displej poskytuje najlepšie zážitky zo sledovania obrázkov, filmov a prezentácií.
Dlhá výdrž batérie
Čítačka odtlačkov prstov
Výkon ktorý oceníte
Fotoaparát s vysokým rozlíšením
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 3 GB |
| Verzia OS: | Android v7.0 (Nougat) |
| Podpora mobilných sietí: | 4G LTE |
| Rozmery - výška: | 146.5 mm |
| Rozmery - šírka: | 72 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 7.2 mm |
| Hmotnosť: | 146 g |
| Farba: | Čierna |
| Materiál zadného krytu: | Plast |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, kompas, gyroskop, snímač odtlačku prsta |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | HiSilicon Kirin 658 CPU Octa-core (4x2.1 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Grafické jadro: | Mali-T830MP2 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
Displej
| Typ dipleja: | LCD IPS |
| Veľkosť displeja: | 5.2" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1080 x 1920 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 12 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | DUAL LED |
| Funkcie fotoaparátu: | Geo-tagging, zaostrovanie dotykom, detekcia tváre, HDR, panoráma, detekcia úsmevu |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 4.2 |
| Podpora USB: | Áno (microUSB konektor) |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3000 mAh |
| Typ batérie: | Li-pol |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | FM Radio |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit