HUAWEI MediaPad T3 7 16GB Space gray - 7" Tablet WiFi
Popis produktu HUAWEI MediaPad T3 7 16GB Space gray

ŽIVÉ FARBY, pohodlné používanie
HUAWEI MediaPad T3 7 sprostredkováva oslňujúci zážitok ako zrakom tak dotykom. Vďaka detailnému 7 palcovému displeju s ultratenkou fazetou, merajúceho len 6.1 mm, uvidíte svet v okúzľujúcich farbách.

SILA DIZAJNU v elegantnom obale
Toto výkonné zariadenie vás ohromí ako vzhľadom, tak funkčnosťou. So svojimi 8,6 mm šírky a 245 gramoch váhy vyzerá a pôsobí na dotyk ako technológia budúcnosti.

Spoľahlivý, odolný, ŠTÝLOVÝ
Užite si silu a štýl elegantného tela HUAWEI MediaPad T3 7, vytvoreného z jednoliateho eloxovaného hliníka. Celistvý kovový obal vám umožní pocítiť silu dizajnu priamo vo vašich rukách.

Hladké PRIPOJENIE
Ovládnite pripojenie novej generácie 2,4G a 5G WiFi a vaše dáta sa budú hnať ako divoký kôň, nie plaziť ako korytnačka. Využívajte prúd dát, nech už ste kdekoľvek.

RODINU SI VEZMITE SO SEBOU
Chytré aplikácie a kontrola obsahu vám umožní zdieľať prístroj s rodinou a súčasne mať nad všetkým plnú kontrolu. Či už chcete tablet požičať deťom na hranie, zdieľať s ostatnými, alebo sa sám vyhnúť rozptýleniu, ste vždy jeho pánom.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Farba: | Space gray |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 17,9 x 10,3 x 8,6 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 7" |
| Rozlíšenie displeja: | WSVGA (1024x600) |
| Typ dotykového displeja: | IPS LCD |
Technicné parametre
| Procesor: | Qualcomm MSM8917 |
| Počet jadier procesora: | Štvorjadrový |
| Grafika: | Mali |
| Kapacita úložného priestoru: | 16 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 2 Mpx |
| Zadná kamera: | 2 Mpx |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | nie |
| GPS: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | micro USB |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack |
Batéria
| Kapacita betérie: | 3100 mAh |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjací adaptér |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit