HUAWEI MediaPad M5 lite 10 Space grey vystavený kus - 10,1" Tablet
Pr. č.: 138643
PN: DEMO
Popis produktu HUAWEI MediaPad M5 lite 10 Space grey vystavený kus
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android 8 |
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 475 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 162,2 x 243,4 x 7,7 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 10,1" |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ dotykového displeja: | IPS LED |
Technicné parametre
| Procesor: | HiSilicon Kirin 659 (16 nm) (4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Počet jadier procesora: | Osemjadrový |
| Grafika: | Mali-T830 MP2 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 64 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 256 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 8 Mpx |
| Zadná kamera: | 8 Mpx |
Senzory
| Senzory: | G senzor, E-compass, Ambient Light Sensor, Senzor priblíženia, Snímač odtlačkov prstov |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Podpora mobilnej siete: | nie |
| GPS: | áno |
| Podpora Glonass: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
| Konektivita: | USB Type-C |
| Zvukový výstup: | 3,5 mm Jack |
Batéria
| Kapacita betérie: | 7500 mAh |
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit