HUAWEI Matepad T 8" 32GB WiFi Modry - 8" Tablet
Pr. č.: 154994
PN: 53010YAD
Popis produktu HUAWEI Matepad T 8" 32GB WiFi Modry
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Operačný systém: | Android 10 |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 310 g |
| Rozmery (VxŠxH): | 199 x 121 x 8,55 mm |
Displej
| Uhlopriečka: | 8" |
| Rozlíšenie displeja: | WXGA (1280×800) |
| Typ dotykového displeja: | IPS |
Technicné parametre
| Procesor: | MTK MT8768, 4 x Cortex A53 2.0 GHz + 4 x Cortex A53 1.5 GHz |
| Počet jadier procesora: | Osemjadrový |
| Veľkosť pamäte RAM: | 2 GB |
| Kapacita úložného priestoru: | 32 GB |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 512 GB |
| Podpora pamäťovej karty: | microSD |
Kamera
| Predná kamera: | 5 Mpx |
| Zadná kamera: | 2 Mpx |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| GPS: | áno |
| Podpora Glonass: | áno |
| Podpora WiFi: | áno |
| Podpora Bluetooth: | áno |
Batéria
| Kapacita betérie: | 5100 mAh |
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit