HP OmniBook X Flip AI 14-fk0002nc - Notebook
Pr. č.: 237086
PN: BX8Q1EA
Dnešná akcia
PC Gamepass na 3 mes. zadarmo
Pri inštalácii notebooku zobrazí info „Xbox Game Pass zdarma je súčasťou vášho zariadenia“, ponuku prijmite/uplatnite.
Darček zdarma
Game Pass pre PC na 3 mesiace zadarmo
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
DOSTUPNÝ - V predajni 03.06., u teba 04.06.
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 04.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (103,89 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (197,59 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Displej: 14" 2,8K 2880x1800 px 120 Hz • Procesor: AMD Ryzen AI 7 350 až 5 GHz • Grafická karta: AMD • Pamäť RAM: LPDDR5X 32 GB • Úložný priestor: SSD: 1 TB • Operačný systém: Windows 11 Home 64-bit • Podsvietená klávesnica: áno • Dotykový: áno
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu HP OmniBook X Flip AI 14-fk0002nc
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business, Konvertibilný |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Sivá |
| Materiál: | Kov |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 313,0 × 218,5 × 16,9 mm |
Displej
| Dotykový: | áno |
| Uhlopriečka: | 14" |
| Rozlíšenie displeja: | 2,8K 2880x1800 px |
| Typ displeja: | OLED |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
Procesor
| Výrobca: | AMD |
| Modelová rada: | Ryzen AI 7 |
| Model: | 350 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Frekvencia: | 2 GHz |
| Boost frekvencia: | 5 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 8 MB |
| Pamäť Cache L3: | 16 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 28 W |
| Integrovaná grafická karta: | Radeon 860M |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | LPDDR5X |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 7500 MHz |
| Počet voľných slotov: | 0 |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | AMD |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB Typ C portov: | 2 |
| Počet USB 3.1 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 5 Mpx |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| TPM modul: | áno |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
| Výdrž batérie: | 10.45 hod. |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Dotykové pero (HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen) |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit