HP 22-dg0001nc AiO - 22" Počítač všetko v jednom
Pr. č.: 237805
PN: AR8G6EA
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express malý balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (74,35 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (97,78 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (68,24 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Operačný systém: Windows 11 Home 64-bit • Rozlíšenie displeja: 22" FHD (1920x1080) • Procesor: Intel® N-series N100 až 3.4 GHz • Grafická karta: Intel • Pamäť RAM: DDR5 8 GB • Úložný priestor: SSD: 512 GB
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu HP 22-dg0001nc AiO
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 4.17 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 382,7 x 169,9 x 493,5 mm |
Monitor
| Displej: | 22" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | N-series |
| Model: | N100 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Boost frekvencia: | 3.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 6 W (6,00 ) |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 4800 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Počet voľných modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 512 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| USB 3.1: | 2 |
| USB-C: | 1 |
| USB 2.0: | 2 |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 10/100/1000 Mbit |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit