HP 200 G4 - Počítač všetko v jednom
Pr. č.: 158232
PN: 2B429EA
Popis produktu HP 200 G4
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť: | 5.7 kg |
Monitor
| Displej: | 21,5" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 10110U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.1 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W (15,00 ) |
| podpora 4K videa: | áno |
| intel vPro: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2666 MHz |
| Počet osadených modulov: | 2 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | bočný panel |
| Optická mechanika: | DVD±RW |
| USB 2.0: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit