Hecht HECHT FOLDIS SET 6 - stôl skladací + 6ks stoličiek skladacie, oceľovo-hliníkový rám/plastový plát
Pr. č.: 201542
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
SKLADOM - V 1 predajni už dnes, 01.06. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 01.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Materiál: Oceľ + hliník • Plát stola: Rozkladací • Povrch stola: Plast • Počet stoličiek: 6 • Stoličky / kreslá: Rozkladacie • Nosnosť stoličky: 120 kg
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Hecht HECHT FOLDIS SET 6
Parametre produktu
Parametre
| Použitie: | Exteriér, Interiér, Nevhodné do vlhkého prostredia |
| Materiál: | Oceľ + hliník |
| Prevedenie: | Sivá |
| Typ stola: | Rozkladací |
| Povrch stola: | Plast |
| Výška stola: | 74 cm |
| Šírka stola: | 74 cm |
| Dĺžka stola: | 180 cm |
| Počet stoličiek: | 6 |
| Stoličky / kreslá: | Rozkladacie |
| Nosnosť stoličky: | 120 kg |
| Popis: |
Skladací set 6 stoličiek a 1 stola vyrobený z oceľovo-hliníkových profilov s komaxitovou úpravou. Povrch stola a stoličiek vyrobený z vysoko odolného plastu. Vhodné pre exteriéry aj interiéry. Doska stolu s hrúbkou 3,5 cm. Max. zaťaženie stoličky 120 kg. Využitie nájde nielen ako bežný záhradný nábytok, po zložení stôl a stoličky majú naozaj kompaktné rozmery, preto môžu byť ideálnym doplnkom pre kempovanie či ako vybavenie karavanov a obytných vozov. Zároveň je nábytok pomerne robustný (nosnosť stoličky je 120 kg), preto môže byť set využitý aj ako sezónny záhradný nábytok alebo výbava stánkov s rýchlym občerstvením a pod. Rozmery stola (ŠxHxV) 180 x 74 x 74 cm. Rozmery stoličky (ŠxHxV) 56 x 46 x 84 cm. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit