Hecht ERA - Ležadlo polohovatelné drevené
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Hecht ERA
Polohovateľné lehátko ERA od výrobcu Hecht je luxusné lehátko s poličkou na časopisy, ktoré sa vyrába z tropického dreva meranti. Drevo je prírodný materiál. Lehátko je vhodné umiestniť do záhradných krytých plôch alebo interiéru. Pri vhodnom ošetrení teakovým olejom ho možno používať aj v exteriéri. Farebné odchýlky od vyobrazenia sú prirodzenou vlastnosťou dreva. Šírka lehátka s vysunutou poličkou je 99 cm. Nosnosť lehátka je 250 kg
Parametre produktu
Parametre
| Výška: | 74.5 cm |
| Šírka: | 72 cm |
| Dĺžka: | 195 cm |
| Polohovateľné : | Áno |
| Popis: |
Luxusné polohovateľné ležadlo z tvrdého tropického dreva Meranti, s poličkou pre časopisy. Vhodné pre záhradné kryté plochy a interiér. Pri vhodnom ošetrení Teakovým olejom je možné používať v exteriéri. Drevo je prírodný materiál. Farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii. Šírka ležadlo s vysunutou poličkou je 99 cm. Nosnosť: 250 kg |
| Nosnosť: | 250 kg |
| Stohovateľné: | Nie |
| Použitie: | Exteriér po vhodnom ošetrení |
| Materiál: | Drevo |
| Prevedenie: | drevo Meranti |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit