Hama EMW-700 - Vertikálna wireless myš nabíjateľná
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Hama EMW-700
- prvotriedna ergonomická bezdrôtová myš pre prácu s počítačom bez bolesti
- vertikálne prevedenie predchádza presileniu a bolesti ramien a zápästí
- multi-device myš pre trvalé pripojenie k trom rôznym zariadeniam: 2x Bluetooth a 1x USB 2,4 GHz
- zabudovaný Li-Ion akumulátor, nemusíte meniť batérie, myšku nabíjate dodaným USB-C káblom
- výdrž akumulátoru je cca. 85 dní pri dennom používaní
- počas nabíjania môžete myšku používať
- RGB podsvietenie, meniace sa farby (s možnosťou vypnutia)
- DPI tlačidlo pre rýchlu zmenu rozlíšenia (DPI 1000/1600/2400)
- optický senzor pre presný a plynulý pohyb myši
- Browser tlačidlá pre podporu funkcie vpred/vzad na internete
- miniatúrny USB prijímač je možné pohodlne prenášať v tele myši alebo trvale zapojený v notebooku
- samostatné tlačidlo on/off pre dlhšiu životnosť akumulátoru
- 2,4 GHz bezdrôtová technológia a Bluetooth 4.2 pre spoľahlivý, rýchly a nerušený prenos signálu s dosahom do 10 metrov
Systémové požiadavky:
- operačný systém: Windows 11/10/8, Android 4.3 alebo vyššie, Mac OS 10.10 alebo vyššie, iOS 13 alebo vyššie
Technické parametre:
- pripojenie: USB A vidlica (2,4 GHz), Bluetooth 4.2
- počet tlačidiel: 8 vrátene rolovacieho kolieska
- rozlíšenie: 1000/1600/2400 DPI
- napájanie: integrovaný Li-Ion akumulátor
- konektor nabíjania: USB-C
- rozmery: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm
- hmotnosť: 135 g
- farba: šedá
Obsah balenia:
- vertikálna bezdrôtová myš EMW-700
- nabíjací kábel USB-A – USB-C
- nano prijímač
- návod na použitie
Parametre produktu
Pripojenie
| Typ pripojenia: | Bezdrôtové |
| Typ bezdrôtového signálu: | Bluetooth aj Wireless |
| Pripojenie k PC: | Bluetooth, 2,4 GHz USB prijímač |
| Maximálny dosah: | 10 m |
Systémové požiadavky
| Systémové požiadavky: | Windows 11/10/8, Android 4.3 alebo vyššie, Mac OS 10.10 alebo vyššie, iOS 13 alebo vyššie |
Optické vlastnosti
| Typ snímania pohybu: | Optický |
| Citlivosť: | 1000 | 1600 | 2400 dpi |
Tlačidlá a ovládacie prvky
| Počet tlačidiel: | 8 |
Prevedenie
| Použitie: | Kancelárska |
| Vhodná pre ľavú aj pravú ruku: | Nie |
| Rozmery - výška: | 75 mm |
| Rozmery - šírka: | 85 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 115 mm |
| Hmotnosť: | 135 g |
| Farba: |
Farba Šedá Farebný odtieň Antracitová |
| Ergonomické tvarovanie: | áno |
| Vertikálny tvar: | Áno |
Napájanie
| Napájanie: | Vstavaný akumulátor |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit