HAIER HWS42GDAU1 - Vinotéka
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu HAIER HWS42GDAU1
Wine Bank 50 Séria 7
Vďaka šírke 50 cm vám vinotéky Haier radu 7 umožní uložiť vašu drahocennú zbierku vín za rovnakých podmienok ako v profesionálnom vínnej pivnici. Skladovanie vína v správnych podmienkach pomáha zachovať originálnu chuť vína a ideálne podmienky pre uloženie fliaš vám umožní zabezpečiť všestrannejšie príjemný zážitok z degustácie. Preto spoločnosť Haier vytvorila vinotéky, ktoré sa postarajú o vašu zbierku vín tým, že jej poskytnú optimálne podmienky, v ktorých sa budú vína uchovávať, kým nebudete pripravení si ich vychutnať. Vinotéky Haier radu 5 sú vybavené technológiou prirodzeného prúdenia vzduchu Natural Airflow, ktorá udržuje stabilnú teplotu prostredia na ideálnej úrovni a tiež vlhkosť medzi 50% až 70%. Filter s aktívnym uhlím udržuje vzduch a vnútorný priestor vinotéky čistý, zatiaľ čo sklenené dvierka s anti UV ochranou chráni vaše víno pred škodlivými lúčmi svetla a poskytujú tak dokonalé podmienky pre vynikajúce uchovanie vína. Vinotéky Séria 7 sú pripojené k WiFi a je možné ich ovládať na diaľku prostredníctvom našej aplikácie "Hon".

Patentovaná technológia zaručujúca perfektné úroveň vlhkosti
Vinotéky Haier sa vyznačujú jedným z najnovších prírastkov našich exkluzívnych patentovaných technológií, systémom Natural Airflow. Prostredníctvom presných snímačov teploty a vlhkosti spolupracujú ventilátor a kompresor na udržanie dokonalej úrovne vlhkosti 50-70 %, čo vytvára podmienky pre uchovanie vína ako v profesionálnom vinárstva. Voda z nádržky v spodnej časti chladiča sa potom premení na vlhkosť a antigravitačné čiže vzlínavej prúdenie častíc vody vo vzduchu zaručuje jej dokonalú distribúciu v celom interiéri.
Vinotéka, ktorá neruší
Vibrácie a hluk môžu poškodiť vaše vína, ovplyvniť ich chuť a hlavne narušiť vašu radosť z nich. Kompresory Haier disponujú antivibračným systémom, ktorý znižuje vibrácie a hluk na minimum.
Bočné a horné osvetlenie, ktoré udržuje chuť vašich vín
Teplá farba 3D LED diód vo vinotékach spoločnosti Haier poskytne vašim vínam horné a bočné očarujúce osvetlenie, aké si zaslúžia. Vďaka tomuto systému je celá vinotéka osvetlená zhora nadol, čo vedie k ohromujúcemu efektu.
Nová aplikácia hon s obsahom od spoločnosti Vivina
Objavte viac informácií o vínach, ktorá uchovávate vo vinotéke Haier vďaka našej intuitívnej aplikácii "hon" vyvinuté v spolupráci s Vivina, najväčšou svetovou komunitou vín. Naskenujte štítok fľaše pomocou funkcie "Scan your Wine" a prezrite informácie, ako je vinárstvo, z ktorého pochádza, druh použitých hrozna, rok výroby a ďalšie. Môžete tiež zobraziť hodnotenia užívateľov každej fľaše na víno a dokonca objavovať nové vína, ktoré zodpovedajú vašim chutiam, vďaka špecializovaným návrhom vín prispôsobeným vašim osobným preferenciám.
Pre pokoj duše skontrolujte na diaľku svoju vinotéku
Skontrolujte svoju vinotéku kedykoľvek a kdekoľvek. Aplikácia hOn umožňuje nekonečnú sadu interakcií medzi vami a vinotékou. Využite jednoduché ovládanie a oskenujte etikety na fľaši, vďaka čomu ich môžete automaticky uložiť do zoznamu svojich obľúbených vín a získať ďalšie doplnkové informácie.
Bráňte si svoje víno!
Udržujte svoju zbierku vína v bezpečí a chránenú vo vnútri vašej profesionálnej vinotéky, kedykoľvek budete potrebovať, vďaka integrovanému zámku s kľúčom.
TRIEDA G
Táto vinotéka je v triede G podľa nového energetického štítku.
Parametre produktu
Základné informácie
| Energetická trieda: | G |
| Zdroj/typ chladenia: | Kompresor |
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 49.7 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 58.5 cm |
| Hmotnosť: | 41 kg |
| Počet kompresorov: | 1 |
| Počet termostatov: | 2 |
| Výška: | menej ako 100 |
| Počet fliaš: | 30 -50 |
| Hlučnosť: | 37 dB |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
Prevedenie
| Farba skrine : | Čierna |
| Počet poličiek: | 4 |
| Typ poličiek: | Drevené |
| Rukoväť: | Zapustená |
| Farba dverí: | Čierna |
Funkcie
| Spotreba energie (kWh/annum): | 142 kWh |
| Max. počet fliaš: | 42 |
Bezpečnosť
| Nastaviteľné nožičky: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit