HAIER HTW7720ENPT + Cashback 120€ - Kombinovaná chladnička
Zaregistruj svoj nový spotrebič najneskôr do 14 kalendárnych dní od dátumu nákupu a získaj 120€ späť. Na registráciu budeš potrebovať sériové/výrobné číslo spotrebiča a scan/foto pokladničného dokladu alebo faktúry.
>REGISTRU SA TU< Akcia platí do 30.06.2026
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka nad 60 cm) (40,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu HAIER HTW7720ENPT + Cashback 120€
3D 70 Series 7
Trojdverové chladničky Haier so šírkou 70 cm ponúkajú pôsobivo navrhnutý systém zásuviek v mrazničke, ktorý umožňuje efektívnejšie využitie priestoru a zároveň poskytuje rýchly prístup ku kompletnej mraziacej časti. V porovnaní s podobnými spodnými kombinovanými chladničkami dokážu ušetriť až o 60 % viac energie.Systém Fresher Techs® neustále prispôsobuje podmienky vo vnútri chladničky, aby potraviny zostali dlhšie čerstvé. Chladničky Haier 3D 70 Series 7 zaručujú výbornú konzerváciu potravín vďaka špecializovaným zónam a ďalším inovatívnym riešeniam v oddeleniach chladničky aj mrazničky.

Trieda E
Výber chladničiek Haier triedy E znamená úsporu energie, zvýšenú výkonnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu – až o 20 % nižšia spotreba v porovnaní s triedou F.
Vychutnajte si výnimočný systém priestorového osvetlenia
Haier Daylight LED osvetľuje obsah chladničky tak, aby bol každý kút perfektne viditeľný. Vďaka tomu je vyhľadávanie potravín – aj tých používaných len zriedka – jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Jasné a mäkké svetlo, ktoré je príjemné pre oči, zjednodušuje dopĺňanie zásob aj organizáciu priestoru. Inteligentný progresívny systém sa postará o optimálny svetelný komfort.
Prispôsobte teplotu zásuvky vašim potrebám
MyZone Plus je výsledkom neustáleho inovačného prístupu značky Haier. Technologicky vyspelá zásuvka, vybavená technológiami Fresher Techs®, vám umožní jediným dotykom nastaviť optimálne podmienky pre uložené potraviny – v rozsahu od 0 °C do +5 °C.
Zachovajte čerstvosť ovocia a zeleniny dvojnásobne dlhšie
Praktická zásuvka Humidity Zone zachová čerstvosť citlivých potravín až dvakrát dlhšie* vďaka technológii HCS (Humidity Control System). Membrána z rastlinných vlákien udržiava vlhkosť na úrovni 90 % a zabraňuje kondenzácii vody. Cirkulácia studeného vzduchu zabezpečuje zachovanie výživových hodnôt.
*podľa certifikátu VDE N°ID.40046454
Jedným gestom ušetríte čas aj energiu
Easy Access zásuvky – ďalšia „premyslená na studeno“ inovácia od Haier. Umožňujú rýchly a pohodlný prístup k mrazeným potravinám a ich jednoduché prezeranie oproti klasickým dverám na pántoch. Ergonomický dizajn navyše znižuje únik studeného vzduchu pri otvorení, čo prináša energetickú úsporu až 30 %.*
*v porovnaní s klasickými dvojdverovými chladničkami, potvrdené certifikátom VDE NR ID.40048641
Majte svoju chladničku pod kontrolou – kdekoľvek a kedykoľvek
S aplikáciou hOn sledujte stav chladničky na diaľku, pridávajte potraviny do zoznamov alebo skenujte etikety vína a ukladajte ich medzi obľúbené. Aplikácia ponúka množstvo interaktívnych možností medzi vami a spotrebičom.
Proaktívne nastavovanie teploty
Pomocou funkcie predvídania vašich potrieb v aplikácii hOn a lokalizácie vašej polohy či preferovaných supermarketov zabezpečí Haier chladničku pripravenú na vaše nákupy. Proaktívne nastavenie teploty zaručí obnovenie ideálnych podmienok o 73 % rýchlejšie pre lepšiu konzerváciu.*
*na základe testu nezávislého externého laboratória porovnávajúceho model Haier C3FE844CGJ s funkciou aktívnej teploty zap./vyp.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 483litrov |
| Rozmery – výška: | 2006 mm |
| Rozmery – šírka: | 700 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 675 mm |
| Počet termostatov: | 2 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 343litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 140litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 10 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 2 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém : | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Alarm otvorených dverí: | áno |
Vyhotovenie exteriéru
| Farba: | Čierna |
| Dotykový displej: | áno |
| Farba dverí: | Čierna |
| Farba skrine: | Čierna |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
| Systém ovládania: | Dotykové |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 12 hod. |
| Ročná spotreba: | 301 kW/h (301,00 kW/h) |
Parametre
| Technológia chladenia: | No Frost |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.








Splátková kalkulačka Homecredit