GP Charge & save E822 + 4ks 1300 (AA) + 4ks 650 (AAA) - nabíjačka batérií + batérie
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu GP Charge & save E822 + 4ks 1300 (AA) + 4ks 650 (AAA)
Najdôležitejšie parametre
veľkosti nabíjaných článkov AAA, AA
počet nabíjaných batérií súčasne 1 až 8
vyhotovenie nabíjačky USB-C
druh nabíjačky inteligentná
Ďalšie parametre
počet nabíjacích kanálov 8
detekcia alkalických batérií áno
doba nabíjania AAA 1 000 mAh 7:00
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AAA 400 mA
doba nabíjania AA 2 700 mAh 12:00
napájanie USB 5 V/2 A
typ nabíjaných batérií NiMH
detekcia poškodených batérií áno
doba nabíjania priložených článkov 6:00
napájací kábel súčasťou balenia USB-C
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AA 400 mA
ochrana proti prepólovaniu áno
špeciálna funkcia kompatibilné s PD nabíjaním, Flexi nabíjanie (samostatné kanály)
značka GP
rozmer 80 x 131 x 23 mm
Parametre produktu
Nabíjanie
| Spôsob nabíjania akumulátorov: | Ľubovoľný počet batérií (nie je potrebné nabíjať v pároch) |
| Typ akumulátorov: | AA, AAA |
| Typ nabíjačky: | USB-C |
| Nabíjací prúd (AA): | 400 mAh |
| Nabíjací prúd (AAA): | 400 mAh |
| Maximálny počet nabíjaných akumulátorov: | 8 |
| Maximálna kapacita akumulátorov (AA): | 2700 mAh |
| Maximálna kapacita akumulátorov (AAA): | 1000 mAh |
| Približný čas nabíjania: |
doba nabíjania AA 2 700 mAh - 12:00 doba nabíjania AAA 1 000 mAh - 7:00 |
Funkcie
| Indikátor nabíjania: | Áno |
| Ochrana proti prepólovaniu akumulátorov: | áno |
| Indikácia chybných akumulátorov: | áno |
| Plne automatická nabíjačka: | áno |
Prevedenie
| Zatvárateľný kryt: | nie |
| Farba: | Zelená |
| Rozmery - výška: | 23 mm |
| Rozmery - šírka: | 131 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 80 mm |
| Hmotnosť nabíjačky: | 240 g |
Dodávané akumulátory
| Pribalené akumulátory: | áno |
| Dodávané akumulátory: | NiMH, AA, AAA |
| Počet AA akumulátorov: | 4 |
| Kapacita AA akumulátorov: | 1300 mAh |
| Voltáž AA akumulátorov: | 1.2 V |
| Počet AAA akumulátorov: | 4 |
| Kapacita AAA akumulátorov: | 650 mAh |
| Voltáž AAA akumulátorov: | 1.2 V |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit