Gorenje RIU609FA1 - Chladnička jednodverová zabudovateľná
Pr. č.: 197649
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné jednodverové chladničky
Popis produktu Gorenje RIU609FA1
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 138litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 595 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Celkový využiteľný objem: | 138litrov |
| Rozmery – výška: | 818 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 2 |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | LED displej |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
Parametre
| Výparník: | Nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 116 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit