Gorenje GW642CLB - Plynová varná doska
Pr. č.: 174067
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (40,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (55,00 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Prevedenie: Plynové • Ovládanie: Mechanické • Prevedenie povrchu: Farba: čierna • Odporúčané napájanie: 220/400 V • Počet horákov : 4 • Temperovanie: nie
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Gorenje GW642CLB
Konštrukčný typ: Vstavaný, Šírka produktu: 600 mm, Výška produktu: 130 mm
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Farba: čierna |
| Rozmery - výška: | 13 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 52 cm |
| Výška pre zabudovanie: | 10 cm |
| Šírka pre zabudovanie: | 56 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie: | 49 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 220/400 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Typ mriežky: | Liatinové |
| Spoločný výkon varných zón: | 8150 W |
| Rozdelenie horákov : |
Rozmer ľavej prednej varnej zóny (mm) 123 Výkon ľavej prednej varnej zóny 3500 W Rozmer pravej prednej varnej zóny (mm) 53,7 Výkon pravej prednej varnej zóny 1050 W Rozmer ľavej zadnej varnej zóny (mm) 73,5 Výkon ľavej zadnej varnej zóny 1800 W Rozmer pravej zadnej varnej zóny (mm) 73,5 Výkon pravej zadnej varnej zóny 1800 W |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: | Jednoručné zapaľovanie plynových horákov varnej platne |
| Detská poistka: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit