Electrolux ESI5540LOK nerez vystavený kus - Umývačka riadu zabudovateľná
Pr. č.: 28329
Popis produktu Electrolux ESI5540LOK nerez vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57.5 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Na prednom paneli |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 13 súprav |
Sušenie a programy
| Funkcia pre tablety 3v1: | nie |
| Studený predoplach: | nie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.9litrov |
| Energetická trieda: | A++ |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor soli: | nie |
| Funkcie: |
Umývačka pre inštaláciu vo výške Spotreba vody a energie: 9.9 l, 0.932 kWh s programom Eko 50°C Šetrný program pre sklo 6 programy/-ov, 4 teploty/teplôt Umývacie programy: AutoFlex 45°-70°, Eko 50°C, šetrný na sklo 45°, intenzívny 70°C, QuickPlus 60°C, oplachnutie Systém sušenia: Residual heat drying Možnosť odloženia štartu o 1 až 24 hodín Vodný senzor zisťuje úroveň znečistenia vody a upravuje spotrebu vody Indikátor soli a leštidla Ukazovatele funkcií: fáza sušenia, moje obľúbené, vybraný program, leštidlo, soľ, TimeManager, umývanie, XtraDry, posunutý štart 1-24 hodín Horný košík s: 2 mäkké gumové špičky , sklopné držiaky na poháre, plastová rukoväť Dolný košík s: 2 sklopné držiaky na taniere, plastová rukoväť Riad čistý a pripravený za polovičný čas Pohodlná funkcia Time Manager vám umožňuje skrátiť trvanie cyklu na polovicu, takže bude riad pripravený na použitie kedykoľvek ho budete potrebovať. Ideálne, keď máte hostí. Umyte naraz až 13 celých súprav riadu Nastaviteľné koše a stojany tejto umývačky, vrátane špeciálnych držiakov na pivové poháre a držiaka na dlhé nože, umožňujú flexibilne naložiť až 13 súprav riadu. Mäkko podopreté Aby ste predišli prevrhnutiu hrnčekov a pohárov a aby sa nerozbili pri vzájomnom dotyku, je vrchný kôš vybavený mäkkými gumenými hrotmi. Umývačka, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám Inteligentná funkcia AutoFlex optimalizuje spotrebu vody a energie tak, že prispôsobuje množstvo vody a jej teplotu podľa aktuálneho množstva riadu a stupňa jeho znečistenia. Nerobte si starosti: "vypnutá" znamená naozaj vypnutá. Funkcia AutoOff zabezpečuje, že medzi jednotlivými cyklami umývačka nespotrebúva absolútne žiadnu energiu, a to je ďalší krok v energetickej efektívnosti. Umývajte riad v čase, keď to vyhovuje vám Táto umývačka riadu sa spustí v čase, kedy vy chcete, aby sa spustila. S funkciou posunutia štartu môžete umývačku naplniť a potom ju nastaviť tak, aby sa spustila v čase, keď vám to najviac vyhovuje. Štart môžete posunúť až o 24 hodín. |
| Odložený štart: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit