Electrolux ESF4661ROX - Umývačka riadu
Pr. č.: 122121
Popis produktu Electrolux ESF4661ROX
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 44.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 61.5 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Farba dverí: | nerez |
| Farba skrine: | nerez |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 9 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 6 |
| Programy: | AutoFlex 45°-70°, Eko 50°C, Flexiwash, šetrný na sklo 45°, intenzívny 70°C, QuickPlus 60°C |
| Studený predoplach: | nie |
| Funkcia pre tablety 3v1: | nie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.9litrov |
| Spotreba energie: | 0.7 kWh |
| Energetická trieda: | A++ |
| Trvanie referenčného programu: | 240 min |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | nie |
| Funkcie displeja: | Multifunkčný displej |
| Odložený štart: | áno |
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor soli: | áno |
| Ďalšie funkcie: | moje obľúbené, TimeManager, umývanie, XtraDry |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit