Electrolux ERN2301AOW - Chladnička jednodverová zabudovateľná
Pr. č.: 28118
Popis produktu Electrolux ERN2301AOW
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 228litrov |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
| Využiteľný objem výparníka: | Bez výparníka |
| Celkový využiteľný objem: | 228litrov |
| Rozmery – výška: | 1218 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Vyhotovenie exteriéru
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.359 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit