Electrolux ERN1400AOW - Chladnička jednodverová zabudovateľná
Pr. č.: 68984
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné jednodverové chladničky
Popis produktu Electrolux ERN1400AOW
Parametre produktu
Základné informácie
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 549 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 38 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Využiteľný objem výparníka: | Bez výparníka |
| Celkový využiteľný objem: | 146litrov |
| Rozmery – výška: | 873 mm |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Ďalšie funkcie a parametre: |
Automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru Mechanické ovládanie teploty Poličky chladničky: 3 plnej šírky, sklenené s lištou Zásobník na vajíčka: 1 pre 6 vajíčok Zásuvky chladničky: 1 plnej šírky Osvetlenie chladničky: 1, 15 W, žiarovka, vnútorné, bočné Zavesenie dverí: vpravo - zameniteľné 880 mm zabudovateľná výška Rozmery: 873 x 540 x 549 mm Rozmery pre zabudovanie : 873 x 540 x 549 mm |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit