Electrolux EOC5750AOX vystavený kus - Rúra zabudovateľná
Popis produktu Electrolux EOC5750AOX vystavený kus
Profesionálna úroveň čistoty, ale bez drhnutia - So samočistiacou rúrou Pyro môžete jedným dotykom dosiahnuť profesionálnu úroveň čistoty. Premení zvyšky na prach, ktorý sa dá utrieť vlhkou handričkou.
Využite každý centimeter vnútorného priestoru – všetko sa upečie rovnomerne - Ohrevný systém UltraFanPlus s výnimočne veľkým ventilátorom a dizajnom vzduchovodov zaručí, že sa celé jedlo rovnomerne prepečie bez ohľadu na jeho polohu v rúre.
Sklenené dvierka, ktoré je ľahké udržiavať čisté - Sklo vo dvierkach tejto rúry je ľahké očistiť. Dvierka a sklenené panely môžete celkom odobrať a rýchlo vyčistiť.
Rozšírte svoj kuchársky obzor - Rozšírte svoje kuchárske obzory pomocou tejto dotykovej textovej a grafickej ponuky. Obsahuje funkcie pomocníka a 9 predvolených programov prípravy jedla. Navyše si môžete uložiť vlastný obľúbený program.
Dokonalá pizza z vašej vlastnej kuchyne - Pomocou špeciálnej funkcie pizza môžete príjemne prekvapiť dokonale chrumkavým cestom a chutným obložením pizze.
Výkonné grilovanie - Vďaka dvojokruhovému grilu tejto rúry ľahko a rýchlo dosiahnete najlepšie výsledky pri grilovaní, dokonca aj pri menších pokmoch.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 72litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.4 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 54.8 cm |
| Povrchová úprava : | nerez / čierne sklo |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 0.93 kWh |
| Príkon: | 3480 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: |
Spodný ohrev – na pečenie koláčov s chrumkavým spodkom a zaváranie potravín Rozmrazovanie – na rozmrazovanie zmrazených potravín ako je zelenina a ovocie Gril – na grilovanie plochých pokrmov a opekanie chleba Gril + spodný ohrev + ventilátor Veľkoplošný gril – na grilovanie plochých kusov vo veľkom množstve a opekanie chleba Turbo gril – na pečenie väčších kusov mäsa alebo hydiny s kosťami na jednej úrovni rúry. Tiež na zapekanie a pečenie dozlatista. Príprava pizze – na pečenie jedál, ktoré vyžadujú prepečenejší a chrumkavý spodok, na jednej úrovni Pravý horúci vzduch – pracuje kruhové výhrevné teleso a ventilátor, na pečenie jedla na troch úrovniach súčasne a na sušenie potravín Horný a spodný ohrev – na pečenie múčnych jedál a mäsa na jednej úrovni rúry Nízkoteplotné pečenie – na prípravu mäkkých a šťavnatých pokrmov Uchovať Teplé – na udržanie teploty pokrmov Pyrolýza – čistenie vnútra rúry za vysokej teploty |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Počet programov: | 12 |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
| Plechy : |
1 smaltovaný plech na pečenie 1 veľmi hlboký pekáč 1 bežný rošt chrómovaný Teleskopický pojazd |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit