Electrolux EHH6540X8K vystavený kus - Varná doska
Pr. č.: 87225
Popis produktu Electrolux EHH6540X8K vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Indukčné |
| Rozmery - výška: | 5.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 49 cm |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Rozmery - šírka: | 56 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 380/400 V |
Varné zóny
| Počet varných zón : | 4 |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | áno |
| Temperovanie: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Jednoduchá inštalácia vďaka systému zapadnutia Časovač Detekcia hrnca Funkcia uzamknutia panela Funkcia detského zámku Časovač s pripočítavaním času Funkcia CleverHeat: 3 krokové využitie zvyškového tepla Typ varného panelu: Indukčný Stop and Go funkcia pre krátke prerušenie Indukčné zóny s funkciou zvýšenia výkonu Osvetlené ovládacie prvky EcoTimer™: EcoTimer™ vypína ohrev pred skončením varenia, aby sa využilo zbytkové teplo pre najefektívnejší spôsob skončenia varenia Samostatný varný panel s ovládaním Direct Access: technológia posuvného dotykového ovládania Zvukový signál s možnosťou vypnutia |
| Detská poistka: | áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Úplne intuitívne ovládanie – iba sa dotknite alebo posuňte prstom Ovládacie prvky DirectAccess slúžia na intuitívne nastavenie úrovne varenia. Dotykom prejdite na správne nastavenie. Vždy čisté Vďaka indukčnej technológii sa povrch panelu nikdy nerozpáli. Pokvapkané miesta nestvrdnú a stačí, keď ich rýchlo utriete. Pozastavte varenie – a znova ho obnovte – jedným dotykom Niekedy sa od varenia potrebujete vzdialiť. S funkciou Stop+Go jeden dotyk varenie pozastaví, a znova ho s rovnakými nastaveniami obnoví. Priamy prístup ku všetkým ovládacím prvkom Ovládacie prvky tohto varného panela sú vyvinuté tak, aby ste sa k nim mohli vždy priamo dostať. Len na ne siahnite a upravte hodnoty. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit