Electrolux EFB90566BX - Odsávač pár komínový
Popis produktu Electrolux EFB90566BX
Vynikajúci pohľad na každé chutné jedlo vďaka halogénovému osvetleniu - Moderné halogénové osvetlenie zabudované v tomto odsávači pár osvetľuje varný panel žiarivým svetlom – takže môžete kontrolovať, ako prebieha príprava pokrmov.
Ovládanie sviežosti v kuchyni bez námahy - Tieto elektronické tlačidlá sme vyvinuli na to, aby ste mohli intuitívne používať svoj odsávač pár. Nastavenie rýchlosti odsávania je bez námahy.
Od zadymenej miestnosti po sviežu a čistú za okamih - Keď sa dym alebo pachy stanú príliš prenikavými, musíte rýchlo vyvetrať. Stačí, keď použijete intenzívne nastavenie tohto odsávača pár.
Jednoducho sa čistí vďaka ľahko odnímateľnému kazetovému dizajnu - S jednoducho vyberateľným a umývateľným hliníkovým tukovým filtrom je jednoduché zabezpečiť, aby odsávač pár podával ten najlepší výkon a udržiaval v domácnosti svieži vzduch.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Komínové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Elektronické |
| Rozmery - výška: | 107 cm |
| Rozmery - šírka: | 89.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 47 cm |
| Hmotnosť: | 16.2 kg |
| Farba: | antikorová |
Odsávanie
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 685 m³/hod. |
| Hlučnosť : |
pri minimálnom výkone (dB(A)): 45 pri maximálnom výkone (dB(A)): 63 dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 3 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | halogénové bodové svetlo |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Indikátor zanesenia tukového filtra; Indikácia zanesenia uhlíkového filtra Napätie (V): 220-240 Dĺžka kábla (m): 1.5 |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit