ECG ST 13730 - Hriankovač
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (12,22 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (21,39 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (31,57 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ECG ST 13730
Kľúčové vlastnosti:
•Príprava až 4 toastov naraz alebo 2 celých krajcov chleba či bagiet
•Regulácia intenzity opečenia
•7 stupňov intenzity
•Funkcia rozmrazovania
•Funkcia prihrievania
•Automatické vypnutie
•Plastové prevedenie
•Automatické centrovanie toustov
•Protišmykové nožičky
•Zásuvka na omrvinky
•Podsvietené kontrolky prevádzky
•Priestor pre uskladnenie sieťového kábla
•Dĺžka prívodného kábla: 95 cm
•Príkon: 1350 W
Parametre produktu
Napájanie
| Príkon: | 1350 W |
| Napätie: | 240 V |
| Dĺžka kábla: | 0.95 m |
Prevedenie
| Kontrolky: | Áno |
| Podsvietené tlačidlo zrušenia opekania: | Áno |
| Výsuvná miska na omrvinky: | Áno |
| Nástavec na pečivo: | Nie |
| Integrovaný ohrievač žemlí: | Nie |
| Farba: | Biela |
Funkcie
| Stupne opekania: | 7 |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Prerušenie opekania: | Áno |
| Opakované ohrievanie: | Áno |
| Automatické vysunutie: | Áno |
| Automatická poistka v prípade vzpriečenia sa chleba: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
Bezpečnosť
| Tepelne izolované steny: | Áno |
| Protisklzové nožičky: | Áno |
| Priestor na uloženie kábla: | Áno |
Parametre
| Dodatočný zdvih pre ľahké vyberanie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit