ECG RM 750 - Tyčový mixér
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (12,22 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (21,39 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (31,57 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ECG RM 750
Kľúčové vlastnosti:
•Plynulá regulácia rýchlosti
•Odolný 4-čepeľový antikorový sekací nôž
•2-rýchlostné Soft-Touch tlačidlá
•Pogumované vyhotovenie
•Veľmi nízka hmotnosť a tichá prevádzka
•Ľahko vymeniteľné nadstavce: Antikorový šľahač, sekáč na potraviny a nádoba s objemom 500 ml
•Príslušenstvo: mixovacia nádoba s objemom 600 ml
•Výkonný jednosmerný motor s výkonom 750 W
•Menovité napätie: 220 – 240 V ~ 50/60 Hz
•Menovitý príkon: 750 W
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Tyčový mixér |
| Materiál nohy hlavice: | Nerezová oceľ |
| Materiál nádob: | Plast |
| Materiál noža: | Nerezová oceľ |
| Nádoba na šľahanie: | Áno |
| Objem nádoby : | 600 |
| Nádoba na sekanie: | Áno |
| Metla na šľahanie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Výkon: | 750 W |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
Funkcie
| Odnímateľný nôž: | Áno |
| Odnímateľná hlavica/nádoba: | Áno |
| Regulácia rýchlostí: | Áno |
| Turbo rýchlosť: | Áno |
Príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Antikorový šľahač, sekáč na potraviny a nádoba s objemom 500 ml |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit