ECG MH 158 - Multifunkčný hrniec
Pr. č.: 38445
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (12,22 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (21,39 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (31,57 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (15,28 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (25,46 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Elektrická panvica: Áno • Objem: 6 l • Príkon: 1350-1650 W • Regulácia: Áno • Svetelná signalizácia: áno
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ECG MH 158
Parametre produktu
Funkcie
| Ďalšie parametre: |
Úchyty pre jednoduché prenášanie Protišmykové nožičky Plne rozoberateľný – nádobu je možné umývať v umývačke |
| Regulácia: | Áno |
| Svetelná signalizácia: | áno |
| Pomalý hrniec: | áno |
| Fritéza: | áno |
| Elektrická panvica: | Áno |
| Gril: | Áno, Kontaktný, Prenosný |
| Parný hrniec: | áno |
Všeobecné parametre
| Objem: | 6 l |
| Príkon: | 1350-1650 W |
| Vonkajšie rozmery: | 350 x 335 x 235 mm |
| Objem olejovej náplne: | 1,5-4 l |
| Vnútorné rozmery: | 275 x 275 x 95 mm |
| Obsah balenia: | fondue set 6 vidličiek, kôš na fritovanie, mriežka na varenie v pare |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit