ECG KV 117 Chilli - Kuchynská váha
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ECG KV 117 Chilli
Kľúčové vlastnosti:
•Sklenené prevedenie
•Max. váživosť 5 kg
•Meracie rozlíšenie 1 g
•Funkcia TARA / dovažovanie
•Funkcia pre váženie tekutín
•Bezpečnostné tvrdené sklo
•Voľba jednotiek (g / lb.oz, ml / fl .oz)
•Veľký LCD displej
•Dotykové ovládanie
•Indikácia slabej batérie
•Napájanie 1x 3 V lítiová batéria CR 2032
Parametre produktu
Prevedenie
| Displej: | Áno |
| Materiál: | Sklo/Plast |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Typ batérie: | 3 V liatinová batéria |
| Počet batérii: | 1 |
Funkcie
| Nosnosť: | 5 kg |
| Presnosť merania: | 1 g |
| Tlačidlo zapnutie/vypnutie: | Áno |
| Funkcia reset/tara: | Áno |
| Automatické vypínanie: | Áno |
Príslušenstvo
| Miska: | Nie |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit