ECG KT 10 - Teplovzdušný ventilátor
TPD Rodina:
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (12,22 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (21,39 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (31,57 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ECG KT 10
ECG KT 10
PTC vykurovací článok pre efektívnejšie ohrev
Možnosť nastavenia oscilácie 90 °
2 stupne nastavenia výkonu (750/1500 W)
Funkcia studený vzduch
Plynule regulovateľný termostat
Tepelná poistka
Bezpečnostná funkcia automatického vypnutia pri prevrhnutí prístroja
Max. príkon 1500 W
Parametre produktu
Vlastnosti
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
Dizajn
| Možnosti umiestnenia: | Podlaha |
| Farba: | Čierna |
Výkon
| Vykurovací výkon: | 1500 W |
| Vykurovací výkon (min): | 750 W |
| Hladina hluku ventilátora (max): | 50 dB |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 198 mm |
| Hĺbka: | 157 mm |
| Výška: | 275 mm |
| Hmotnosť: | 1,62 kg |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit