ECG EWS 601001 BlackLine - Automatická práčka
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (33,61 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (74,35 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (21,39 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ECG EWS 601001 BlackLine
Klasické predné plnenie
SLIM design s menšou hĺbkou
Kapacita 6 kg
15 programov pre dokonalú čistotu všetkých typov bielizne (Bavlna, Eco 40–60, Bavlna s predpierkou, Bavlna 20 °C, Farebné, Vlna, Plákanie, Antialergický, Odstreďovanie/vypúšťanie, Ručné pranie, Športové, Lôžkoviny, Džínsy / tmavé Rýchly 60′, Rýchly 15′)
Špeciálne funkcie pre alergikov
Praktická funkcia odloženého štartu
Možnosť pridania bielizne počas prania*
Tlačidlový ovládací panel s digitálnym displejom
Možnosť flexibilného nastavenia teploty a otáčok
Spoľahlivý AC motor
Maximálny príkon 1850 W
Rýchlosť žmýkania až 1000 otáčok za minútu
Kvalitný nerezový bubon s objemom 41 l
Bočnice vylisované do tvaru bumerangu, ktoré účinne tlmia vibrácie
Ochrana proti prepeneniu a pretečeniu
Detský zámok
Energetická trieda D
Spotreba energie (za 100 cyklov) 65 kWh
Systém Eco-Logic s automatickou detekciou, ktorý umožňuje úspornejšie pranie s polovičnou náplňou
Vážená spotreba vody za cyklus 43 l
Hlučnosť 76 dB (trieda emisií hluku B)
Systém vyrovnávania stability
Systém vyvažovania bielizne
Dĺžka referenčného programu 3:00 h (s polovičnou náplňou 2:29 h)
Index prác účinnosti 1,04
Priemer dverí 47 cm, priemer otvoru 33 cm
Prívodná a odpadová hadica súčasťou balenia
Rozmery (výška × šírka × hĺbka) 84,5 × 59,7 × 41,6 cm
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 84.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.7 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 41.6 cm |
| Čistá hmotnosť: | 60.5 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | D |
| Účinnosť odstreďovania: | C |
| Spotreba energie: | 65 kWh |
| Spotreba vody: | 43 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 6 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1000 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 76 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Rýchly program: | áno |
| EKO pranie: | áno |
| Programy prania: | Bavlna, Eco 40–60, Bavlna s predpierkou, Bavlna 20 °C, Farebné, Vlna, Plákanie, Antialergický, Odstreďovanie/vypúšťanie, Ručné pranie, Športové, Lôžkoviny, Džínsy / tmavé Rýchly 60′, Rýchly 15′ |
| Šport: | áno |
Funkcie
| Fuzzy logic: | áno |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ zostávajúceho času |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit