ECG ET 20482 - Stolná rúra
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (12,22 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (21,39 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (31,57 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (15,28 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (25,46 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ECG ET 20482
Plynulé nastavenie teploty rúry od 100 do 230 °C
Ovládač na nastavenie rúry v 4 režimoch
Samostatný otočný ovládač režimu otočného grilu
Zabudovaný ventilátor na podporovanú distribúciu horúceho vzduchu v rúre
Dvojité sklo vo dverách
Časovač na 90 min s funkciou automatického vypnutia a signalizáciou
Otočný gril s vyberateľnou grilovacou ihlou
Príslušenstvo: plech na pečenie, rošt, grilovací ražeň, držadlo na manipuláciu s grilovacou ihlou, držiak na manipuláciu s plechom na pečenie
Menovité napätie: 220 – 240 V~ 50 – 60 Hz
Hlučnosť: 45 dB (A)
Príkon rúry: 2000 W
Objem: 48 l
Rozmery: 580 × 408 × 376 mm
Hmotnosť: 8,4 kg
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 48litrov |
| Rozmery - výška: | 37.6 cm |
| Rozmery - šírka: | 58 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 40.8 cm |
| Hmotnosť: | 8.4 kg |
| Počet skiel na dverách : | 2 |
| Farba: | Nerez |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Príkon: | 2000 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | áno |
| Maximálna teplota: | 230 °C |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Časovač: | áno |
| Displej : | nie |
Výbava
| Plechy : | plech na pečenie, grilovací ražeň, držadlo na manipuláciu s grilovacou ihlou, držiak na manipuláciu s plechom na pečenie |
| Rošt : | áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit