ECG ERB 21730 - Kombinovaná chladnička
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (33,61 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (50,93 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (74,35 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka do 60 cm) (30,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (21,39 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ECG ERB 21730
Kombinovaná-voľne stojaca chladnička s mrazničkou dole
LowFrost
Energetická trieda: E
Celkový objem: 262 l (197 l / 65 l)
Mraziaci výkon: 4 kg / 24h
Klimatická trieda: ST / N
Minimálna odporúčaná teplota okolia: + 16 ° C
Maximálna odporúčaná teplota okolia: + 38 ° C
Spotreba energie: 204 kWh / rok
Hlučnosť: 39 dB
Odporúčaná nastavená teplota vo vnútri chladničky: 4 ° C
Odporúčaná nastavená teplota vo vnútri mrazničky: -18 ° C
LED osvetlenie
Manuálne odmrazovanie chladničky
Manuálne odmrazovanie mrazničky
Manuálne nastavenie teploty
Doba nábehu teploty: 10 hod
4 police z bezpečnostného skla v chladiacej časti
1 zásuvka na zeleninu a ovocie
3 dverné priehradky
2 zásuvky v mraziacej časti
Zmena otvárania dverí
Nastaviteľná výška
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 262litrov |
| Rozmery – výška: | 1770 mm |
| Rozmery – šírka: | 560 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Počet termostatov: | 1 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 39 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 197litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 65litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 4 kg / 24 hod. |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
| Počet políc: | 1 |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém : | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Farba: | Biela |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba skrine: | Biela |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
| Systém ovládania: | Mechanické |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 10 hod. |
| Ročná spotreba: | 204 kW/h (204,00 kW/h) |
Parametre
| Technológia chladenia: | Low Frost |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit