ECG EFRT 11770 NWE - Skriňová mraznička
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu ECG EFRT 11770 NWE
- Unikátny spotrebič, ktorý môže byť chladničkou aj mrazničkou
- Možnosť prepínania medzi mrazením a chladením
- Elektronické nastavenie teploty
- Praktické funkcie rýchleho chladenia alebo mrazenia
- Systém No Frost, vďaka ktorému sa v spotrebiči nevytvára ľad
- Prehľadné usporiadanie s 7 zásuvkami
- Celkový objem 238 l
- Klimatická trieda ST/N/SN/T
- Minimálna odporúčaná teplota okolia +10 °C
- Maximálna odporúčaná teplota okolia +43 °C
- Priemerná hlučnosť 41 dB
- Madlo s technológiou ľahkého otvárania
- Odporúčaná nastavená teplota v mrazničke –18 °C
- Mrazivý výkon 11,1 kg/24 h
- Doba nábehu teploty 8 h
- Automatické odmrazovanie
- Energetická trieda E
- Spotreba energie 234 kWh/rok
- Možnosť jednoduchej zmeny smeru otvárania dverí
- Nastaviteľná výška
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Prevedenie: | Skriňová |
| Čistý objem : | 238litrov |
| Rozmery - výška: | 172.2 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Hmotnosť: | 62.5 kg |
| Farba: | Biela |
| Možnosť otočenia dverí: | áno |
| Rozmery - hĺbka: | 63.2 cm |
| Hlučnosť: | 41 dB |
Mrazenie
| Ovládanie termostatu: | Elektronicky |
| Počet termostatov: | 1 |
| Zmrazovacia kapacita : | 11.1 kg/24h |
| Odolnosť voči výpadku prúdu: | 8 hod. |
| Rýchlomrazenie: | áno |
Funkcie
| No frost systém: | áno |
| Ručné odmrazovanie mrazničky: | nie |
| FrostProtect: | nie |
Vybavenie
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 5 |
| Typ políc : | Sklenené |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Počet políc: | 2 |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 234 kWh |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit