Braun SE9-710 Purple - Epilátor
Popis produktu Braun SE9-710 Purple
-Nový dámsky epilátor s s inteligentným senzorom tlaku SensoSmart
-O 40% širšia epilačná hlava
-Výkyvná hlava v uhle 30 °
-Technológia MicroGrip pre odstránenie najkratších chĺpkov (0,5mm)
-Systém 40 pinziet
-Masážny systém valčekov
-2 rýchlosti
-Chytré osvetlenie SmartLight
-Wet & Dry - použitie nasucho, vo vani aj v sprche
-Akumulátorový - 1 hodina nabíjania / 50 minút prevádzky
-Li-ion batérie
-Súčasťou balenia: Silk-épil 9, holiaca hlava a zastrihávací nástavec, nástavec s masážnymi valčekmi, nástavec pre kontakt s
pokožkou, chladiace rukavice
Parametre produktu
Vlastnosti
| Farba: | Biela, Fialová |
| Počet pinziet: | 40 pinzety/pinziet |
| Holiaci strojček: | Áno |
| Zastrihávač: | Áno |
| Umývateľný: | Áno |
| Vhodné pre krátke vlasy: | Áno |
| Suché a mokré holenie: | Áno |
| Podsvietenie: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Masážne funkcie: | Áno |
| Oblasti tela: | Bikiny, Front thigh, Vnútorné paže, Outer upper arms |
| Odnímateľná holiaca hlava: | Áno |
| Výmenné holiace hlavy: | Holiace |
| Typ displeja: | LED |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Krajina pôvodu: | Nemecko |
| LED indikátory: | Áno |
| Otvorené ostré hrany: | Nie |
| Ukazovateľ úrovne batérie: | Áno |
| Vodeodolný: | Áno |
| Bezpečnostné upozornenia: |
Sila
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240V |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba nabíjania: | 1 h |
| Napätie batérie: | 3,7 V |
| Rýchle nabíjanie: | Nie |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Premenné napätie: | Áno |
| Prevádzková doba: | 50 min |
Hmotnosť a rozmery
| Hmotnosť: | 564 g |
| Hmotnosť batérie: | 31,9 g |
Obsah balenia
| Chladiace rukavice: | Áno |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
Údaje o balení
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 65 mm |
| Hĺbka balenia: | 180 mm |
| Výška balenia: | 197 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 680,67 g |
Logistické dáta
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 188 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 406 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 210 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 4,33 kg |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 6 kusov |
| EAN veľkoobchodného balenia (EAN / UPC): | 04210201285205 |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit