Bosch HXN39AD21 - Kombinovaný sporák
Popis produktu Bosch HXN39AD21
Výkonný horák
Silný horák s výkonom až 3 kW je ideálny pre varenie veľkého množstva vody.
LED displej
Pohodlné a jednoduché nastavenie.
Prehľadný LED displej zaručí intuitívne ovládanie a kontrolu.
EcoClean Direct
EcoClean Direct: pomoc pri čistení s nízkou spotrebou energie.
Špeciálny povrch EcoClean Direct, pomocník na čistenie, šetrí energiu a uľahčuje čistenie rúry. Špeciálna povrchová vrstva z mikrojemných keramických guličiek na vnútorných stenách rúry rozštiepi mastné špliechance z pečenia rôznych pokrmov a koláčov – počas celej životnosti spotrebiča. Šetríme váš čas a energiu.
Cleaning Assistance
Jednoducho opäť čisté.
Vaša rúra je len ľahko zašpinená a chcete ju rýchlo vyčistiť? Stačí umiestniť približne 400 ml vody a kvapku saponátu na dno rúry na pečenie a potom nastaviť vhodný druh ohrevu, teplotu a dobu trvania. Ekologický čistiaci systém namočí vypálenej nečistoty a vy môžete vnútorný priestor jednoducho zotrieť a vyčistiť.
3D horúci vzduch
Rovnomerné pečenie až na troch úrovniach.
Odteraz môžete svoje sušienky či iné obľúbené dobroty piecť až na troch úrovniach súčasne. Ventilátor 3D horúci vzduch distribuuje teplo rýchlo a rovnomerne po celom interiéri. Už vám nič nebráni uvariť dve jedlá naraz v jednej rúre. Môžete tak hravo pripraviť lasagne na dnešný večer a muffiny na nasledujúci deň bez toho, aby sa vzájomne miešali ich chute a vône.
Parametre produktu
Prevedenie
| Typ sporáka: | Kombinovaný |
| Varná doska: | Plynová |
| Rúra: | Multifunkčná |
| Vnútorný objem rúry: | 66 l |
| Rozmery – výška : | 85 cm |
| Rozmery – šírka : | 60 cm |
| Rozmery – hĺbka : | 60 cm |
| Farba sporáku: | Biela |
Napájanie
| Napájanie : | 220-240 V V |
| Energetická trieda: | A |
Funkcie
| Počet programov: | 7 |
| Výkon jednotlivých varných zón: |
vpredu vľavo: silný horák 3 kW vzadu vľavo: normálny horák 1.75 kW vzadu vpravo: normálny horák 1.75 kW vpredu vpravo: úsporný horák 1 kW |
| Spôsoby pečenia (programy): | 3D horúci vzduch, horný/dolný ohrev, gril s cirkuláciou vzduchu, stupeň na pizzu, dolný ohrev |
| Maximálna teplota rúry: | 275 °C |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Ovládanie : | Kombinované |
| Displej : | áno |
| Časovač : | áno |
| Funkcie pečenia: | Gril, Teplovzdušné pečenie |
Výbava
| Počet mriežok : |
2ks smaltované |
| Rošt : | áno |
| Vrchný kryt : | áno |
| Elektrické zapaľovanie horákov: | áno |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit